Komunikat o funkcjonowaniu PGK do odwołania

W związku z zaistniałą sytuacją i zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Przyszowicach podjął decyzję o zamknięciu naszej siedziby dla klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

(32) 301 15 21 - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.pgkprzyszowice.pl/index.php/kontakt

Każdorazowo, nasz Pracownik po przeanalizowaniu Państwa sprawy będzie podejmował decyzję w jakim trybie będzie ona załatwiona.

Zwracamy uwagę, że na naszej stronie internetowej znajdują się zarówno formularze wniosków w różnych sprawach jak i aplikacja umożliwiająca podanie odczytów stanu wodomierzy. Istnieje również praktykowany sposób podawania odczytów, jak i wysyłania faktur z naszej strony, przez skrzynkę e-mail o adresie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy do korzystania z tej formy kontaktu.

WSZYSTKO w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

 

Kategoria: /