Nabór na stanowisko młodszego inspektora w Dziale technicznym

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Przyszowicach

POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO :

młodszy inspektor ds. kanalizacji sanitarnej
(pełny etat)

Miejsce wykonywania pracy :

siedziba Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Przyszowicach ul. K .Miarki 1

Podstawowe obowiązki :

1. Bieżąca kontrola urządzeń kanalizacyjnych zapewniająca ciągłość odbioru ścieków;
2. Prowadzenie prac konserwacyjnych i remontowych oraz administracyjnych w zakresie:
a. sieci kanalizacji sanitarnej;
b. obiektów i urządzeń sieciowych;
c. kontrola poprawności wykonania robót remontowo-interwencyjnych.
d. zlecanie koniecznych robót remontowo-interwencyjnych mających na celu usunięcie lub zapobieganie powstaniu awarii.
3. Rozliczanie usług i robót budowlanych, a w szczególności:
a. uczestnictwo w odbiorach robót;
b. dokonywanie odbiorów technicznych i końcowych przyłączy kanalizacyjnych;
c. sporządzanie protokołów odbioru technicznego;
d. sporządzanie protokołów odbioru końcowego;
e. weryfikacja faktur pod względem merytorycznym;
f. wykrywanie nielegalnych przyłączy do sieci kanalizacyjnej (przyłączy ścieków sanitarnych i wód opadowych);
4. Prowadzenie korespondencji w sprawach reklamacji, skarg i wniosków związanych z eksploatacją urządzeń kanalizacyjnych:
a. weryfikacja zasadności złożonych reklamacji, skarg i wniosków,
b. ustalanie zakresu niezbędnych robót i terminu usunięcia przyczyn reklamacji, skargi wniosku;
Wymagania :
- Wykształcenie min. średnie
- 2 letni staż pracy;
- Prawo jazdy kat. B;
- Dyspozycyjność;
- Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dbałość o powierzone mienie.
Mile widziane :
- praktyczna znajomość zagadnień związanych z budową i funkcjonowaniem systemu kanalizacji sanitarnej;
- znajomość kosztorysowania;
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy :
• Umowę o pracę na dogodnych warunkach;
• Stabilne zatrudnienie;
• Przyjazną atmosferę pracy;
Termin składania dokumentów: CV z załączoną klauzulą oraz listu motywacyjnego
do dnia 31.01.2021 r.